pomoc drogowa Ostrów Wielkopolski

Informacje o firmie

Firma P.H.U. „PLUS” Radosław Sikora ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim.
Od lat świadczymy Państwu profesjonalną pomoc drogową. Oferujemy całodobowe holowanie samochodów na terenie Polski oraz krajów UE.

Zajmujemy się transportem samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych, wózków widłowych i transportem osób. Na miejscu zdarzenia udzielamy kompleksowej pomocy drogowej. Oprócz usług transportowych dowozimy paliwo, wymieniamy koła nie tylko osobówek ale i aut dostawczych. Ponadto udzielamy pomocy tirom, na drodze wykonujemy naprawy typu wymiana łożysk przy naczepie, wymiana akumulatora, odpalanie z kabli czy ze startera.

Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym zespołem, co zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez nas usług holowniczych pojazdów jak i napraw na drodze.

Posiadamy własny Serwis Samochodowy.

Wulkanizacją zajmujemy się od roku 1992. Nabyte przez ten czas doświadczenie zapewni Ci profesjonalną obsługę kół od 12 Cali po 24 Cale do aut osobowych i każdy rozmiar kół ciężarowych. Posiadamy szeroki wybór opon nowych, używanych, letnich i zimowych większości czołowych marek takich jak: Bridgestone, Pirelli, Continental, we wszystkich dostępnych rozmiarach.